вверхвниз

Акумулятор Panasonic ML1220 у висновками
- Готово до відправки
- Код: 0869
278 ₴
+380 (67) 280-49-77
- +380 (99) 473-73-64
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Перезаряджаються літієві батареї для установки на друковану плату
Перезаряджаються літієві батареї для резервного копіювання
Малий саморозряд, широкий температурний діапазон
Довгий термін служби
Технічні параметри
- IEC: CR1220
- Висота: 2.8 мм
- Діаметр: 13 мм
- Ємність: 15 mAh
- Матеріал: Літій
- Напруга: 3
- Температура, хв.: -20 °C
- Температура, макс.: +60 °C
- Температурний діапазон: -20...+60 °C
- Безперервний струм розряду: 2 мА
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Японія |
| Ємність акумулятору | 0.015 А. г |
| Напруга | 3 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | дисковий |
| Додаткові функції | висновки під пайку |
| Діаметр | 13 мм |
| розмір акумулятора | 1220 |
| висота | 2,8 мм |
| температурний діапазон | -20...+60 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴







